+38(096)20-85-518
  • Facebook
  • Vkontakte

Про нас

Про Слов’ян вперше згадують письменники у І та II столітті н.є.,   їх називають венетами. Лише через 500 років вперше звучит назва «словен», «славен», що означає “слово” – вони могли зрозуміло говорити.

Сучасні слов’яни населяють близько 20% території Європи і поділяються на західну, східну і південну групи.

До західнослов’янської групи належать поляки, кашуби, лужичани, чехи і словаки.  До східних слов’ян включають українці, білоруси і росіяни.  До південнослов’янських народів належать серби, хорвати, македонці, болгари, словенці.

 

Центр слов’янських мов та культур – це громадська неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на підтримку й розвиток локальних спільнот слов’янських народів,  культури, мови та традицій, а також розвиток української мови та культури у світі.

Свою роботу Центр розпочав у 2015 році у місті  Хмельницькому. У нас працюють   фахівці, серед яких перекладачі й викладачі славісти, та волонтери. Своєю натхненною роботою вони не лише сприяють гармонійному розвитку усіх відділів, але вкладають свою душу у кожний проект, що реалізується.

У Центрі проходять заняття з вивчення мов, культури, географії та історії слов’янських народів, активно розвивається дитячий польський хор, збираються театральний і краєзнавчий гуртки, гурток образотворчого мистецтва.

Спільно з державними установами, громадськими організаціями та фондами в нашій країні та світі реалізовано більше 100 культурних та освітніх проектів. Усі вони  спрямовані на поглиблення розуміння мов та культур слов’янських народів.

Запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до нашої команди!