+38(096)20-85-518
  • Facebook
  • Vkontakte

Wieczór literaturny poświęcony Wisławie Szymborskiej

Вечір присвячений творчості Віслави Шимборської.

Незабутня атмосфера тепла і затишку весняного вечора, чудові виступи, в яких буде поєднана поезія та музика.

У сучасному світі, де, здається, навіть сам час прискорює кроки, а межі нашої присутності розмикають усі кордони,  руйнуючи приватність, – усе ж знаходиться місце, де особистість занурюється у споконвічні роздуми. Там вистачає радості й смутку, сили й слабкості, буденного розчарування й захоплення високим, там панує відчуття нерозривної єдності й німого відчаю самотності. Намагаючись ухопити істину в такому безмірі, слід бути вправним, як у давній дитячій грі в камінчики: підкидаєш один і, ловлячи його на льоту, із землі підіймаєш другий, підкидаєш два – підіймаєш третій, підкидаєш три… Ось тільки випадають камінці з рук, і невловною видається істина. Але щасливі події таки трапляються, як таланить, бува, наполегливим гравцям.

Тематика творів В. Шимборської, актуальність порушених проблем, що стоять перед людством від його початків, делікатна іронія, якій, проте, не бракує ущипливості, й разом із тим захоплення чеснотами справжньої людини, несподівана образність, що виринає з потоку роздумів, лаконічність висловлювання – це все створює неповторний стиль поетки.

Знаходимо тут майстерність іронії, подивування творінню природи – Людині – і водночас сум із приводу її недосконалості, звернені до «Я» кожного з нас філософічні роздуми, що порушують питання моральності, спробу окреслити місце й роль поета в суспільстві.

IMG_0229IMG_0219IMG_0230 IMG_0225